Šią savaitę Vytauto Didžiojo Universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno rajono savivaldybe, kurioje sutarta bendradarbiauti organizuojant nemokamų pirminių teisinių konsultacijų teikimą visuomenei, smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Taip pat Kauno rajono savivaldybė bendradarbiavimo sutarties rėmuose užtikrins galimybę teisės klinikos studentams dalyvauti rengiamose seminaruose ar diskusijose teisinės pagalbos temomis bei numatoma organizuoti bendrus seminarus ar diskusijas dėl teisinės pagalbos prieinamumo Kauno rajone. Taigi, teisės klinikos veikloje dalyvaujantiems studentams bus sudarytos išskirtinės sąlygos pritaikyti savo turimas teorines žinias praktikoje ir įgyti praktinių įgūdžių bei žinių.