Apie

  VDU Teisės fakulteto Teisės klinikos vadovas

  2017 m. rugpjūčio 25 d. Vytauto Didžiojo universiteto rektoriaus įsakymu Teisės fakulteto, Teisės klinikos vadovu buvo paskirtas šio fakulteto docentas dr. Albertas Milinis. Jis yra ilgametis teisės praktikas.

  Nuo 1983 metų dirbo Kauno rajono apylinkės teisme, o nuo 1995 metų Kauno apygardos teisme teisėju ir šių teismų pirmininku. Šiuo metu Albertas Milinis vykdo advokato profesinę veiklą.

  2009 metais Vilnaius universitete, Teisės fakultete apgynė daktaro disertaciją ir jam buvo suteiktas socialinių mokslų (teisės krypties) daktaro laipsnis.

  Nuo 2010 metų pradėjo savo mokslinę – pedagoginę veiklą VDU Teisės fakultete kur ir šiuo metu dirba docento pareigose.

  Teisės klinikos vadovo padėjėjas Julius Paškevičius. 2015 m. baigė Vytauto Didžiojo Universiteto Teisės fakulteto vientisąsias teisės studijas, o metais vėliau įgijo JAV Mičigano valstijos universitete teisės magistro diplomą (LLM). Nuo 2016 m. dirbantis advokato padėjėju.

  Šiuo metu tęsia doktorantūros studijas VDU Teisės fakultete.

  Apie VDU Teisės fakulteto Teisės kliniką

  Vytauto Didžiojo universiteto ( toliau tekste – VDU), Teisės fakulteto, Teisės klinika pradėjo savo veiklą 2017 metais. Klinikos tikslas – teikti nemokamas teisines konsultacijas ir tuo pačiu padėti studentams įgytas studijų metu teisines žinias taikyti praktikoje. Konsultacijos teikiamos smulkiam ir vidutiniam verslui, ne pelno siekiančioms organizacijoms ( asociacijoms, viešosioms įstaigoms, įvairioms bendrijoms) ir piliečiams. Konsultuoja į Teisės kliniką priimti gabiausi ir pažangiausi Teisės fakulteto ketvirtojo kurso studentai padedami profesionalių teisininkų ir pedagogų.

  Teisės klinika veikia palyginus neseniai, tačiau jau yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kauno miesto ir rajono savivaldybėmis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Kauno mokslo ir technologijų parku.

    

  Registruotis nemokamoms teisinėms konsultacijoms galima telefonu (8-37) 751044 ir el. paštu dek@tf.vdu.lt arba tiesiogiai kreiptis į VDU Teisės fakulteto specialistus ( Kaunas, Jonavos g. 66, 113 kab., 1 aukštas).

  Būsime dėkingi, jeigu Jūs pasiūlysite mums kaip galėtume plėtoti ir tobulinti savo veiklą.