Kovo 13 d. Teisės klinika kviečia į nemokamas teisines konsultacijas Vilkijos seniūnijos gyventojus

2019 m. kovo 13 d. Kauno rajono savivaldybės administracijos Vilkijos seniūnijos patalpose (Kauno g. 37, Vilkija, Vilkijos sen. LT – 54227, Kauno r.) nuo 10 val. bus teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos smulkiam ir vidutiniam verslui bei kitoms ne pelno siekiančioms organizacijoms ir fiziniams asmenims. Konsultacijas teiks VDU Teisės fakulteto Teisės klinikos studentai, advokatai, Teisės klinikos vadovas doc. dr. Albertas Milinis. Kviečiame registruotis konsultacijai telefonu (8 37) 751 044, registruojantis būtina nurodyti dėl ko ketinama konsultuotis (pvz. dėl mokesčių, žemės reikalų, skyrybų, žalos atlyginimo, etc).

Registracija vykdoma iki 2019 m. kovo 7 d.

Maloniai kviečiame pasinaudoti puikia galimybe gauti nemokamą teisinę pagalbą.