Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fakulteto Teisės klinikos

  Laba diena mieli studentai,

  Klinika jau vykdo savo veiklą kelinti metai. Joje dalyvavusių Jūsų kolegų atsiliepimai yra tikrai geri ir daugelis jų jau sėkmingai dirba savarankišką teisinį darbą įvairiose teisinėse ar valstybinėse institucijose. Prioritetas įsidarbinti buvo jų aktyvus dalyvavimas Klinikos veikloje.

  Mūsų tikslas yra – teikti nemokamas teisine konsultacijas smulkiam ir vidutiniam verslui, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir piliečiams. Konsultacijas teiksite Jūs savarankiškai, na o mes dėstytojai Jums padėsime ir patarsime. Veikla klinikoje gana plati ir įdomi. Jūs būsite praktiškai supažindinti su teisinių institucijų veikla, įgysite praktinių įgūdžių bendraudami su žmonėmis ir teikdami jiems teisines konsultacijas, o tuo pačiu įgytas fakultete teorines žinias išmoksite taikyti praktikoje. Ne veltui yra sakoma- teorija be praktikos kaip paukštis be sparnų.

  Be to veikla Klinikoje Jums užkaitoma kaip praktika (gaunate 16 kreditų). Plačiau apie mūsų veiklą galite pasidomėti fakulteto ir mūsų Klinikos internetiniuose puslapiuose. Prašyčiau Jūsų paskubėti apsispręsti nes vietų skaičius Klinikoje yra ribotas.

  Norinčius prisijungti prie mūsų prašyčiau atvykti į pokalbį rugsėjo 3d., 14 val. į 112 kab.

  Teisės klinikos vadovas doc. dr. Albertas Milinis